Butelka z filtrem węglowym Dafi – czy warto kupić?

Z czego wykonana jest nowoczesna butelka termiczna Dafi
Z czego wykonana jest nowoczesna butelka termiczna Dafi?
5 lipca, 2019
Z jakiego plastiku wykonana jest butelka Dafi
Z jakiego plastiku wykonana jest butelka Dafi?
21 lipca, 2019
Pokaż wszystkie
Butelka z filtrem węglowym Dafi

Butelka filtrujące firmy Dafi dostępna na stronie https://dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca-dafi/ stała się ostatnio niezwykle popularna. To niewątpliwie bardzo przydatny produkt. Możemy zabrać ją ze sobą praktycznie w każde miejsce. Jak wiadomo, warto zawsze mieć przy sobie coś do picia – ta butelka idealnie się do tego nadaje. Jest ona niezwykle poręczna – można ją więc schować na przykład do torebki. Butelka została wyposażona wymienny filtr węglowy, który jak sama nazwa wskazuje, składa się z węgla aktywnego, a ten z kolei wytwarzany jest z łupin orzecha kokosowego. Pozwala on na usunięcie zanieczyszczeń z wody, a także nieprzyjemnego smak oraz zapachu chloru. Firma Dafi podała do wiadomości, iż butelka ta nie zawiera Bisfenolu A., który jest szkodliwym dla zdrowia związkiem chemicznym często wykorzystywanym podczas produkcji tworzyw sztucznych.

Butelka

Butelka filmy Dafi jest niezwykle poręczną butelką. Co ważne, jest to butelka wielokrotnego użytku. Dodatkowo, możemy dopasować jej pojemność do swoich potrzeb, gdyż jest ona dostępna w 3 różnych pojemnościach. Najmniejsza pojemność – 0,3 litra, przeznaczona jest ona dla najmłodszych. Następna pojemność 0,5 litra, to butelka, którą można bez problemu, ze względu na swój niewielki rozmiar zabrać na między innymi na spacer lub do pracy. Największa z dostępnych pojemności – 0,7 litra, idealnie sprawdzi się na siłowni bądź też w czasie podróży. Jak widać, każdy może znaleźć idealną butelkę, dostosowaną do swoich potrzeb. Dodatkowo, można także wybrać kolor butelki, gdyż jest ona dostępna w wielu różnych kolorach.

Czy warto ją kupić?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź na nie jest niezwykle prosta – warto!   Po pierwsze, butelka firmy Dafi jest bezpieczny dla zdrowia (potwierdzają to badania oraz uzyskane przez firmę Dafi certyfikaty). Oprócz tego, dobrze leży w dłoni np. w czasie biegania.  Natomiast woda smakuje inaczej niż ta, prosto z kranu. Butelka, jak już zostało wspomniane, jest dostępna w kilku rozmiarach, a dodatkowo, można ją napełnić w wielu miejscach. Posiada ona również ciekawy wygląd. Butelka firmy Dafi to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, spędzających dużo czasu poza domem. Warto także zwrócić uwagę na pewien istotny fakt – korzystając z tejże butelki chronimy środowisko. Warto więc rozważyć kupno takiej butelki, gdyż z całą pewnością będzie ona przydatna, a także sprawdzi się w każdych warunkach. Dodatkowym plusem jest to, że jej cena wcale nie jest wysoka. Nie warto więc się zastanawiać – każdy powinien posiadać taką butelkę.