Butelka termiczna na wodę

Z czego wykonana jest nowoczesna butelka termiczna Dafi
Z czego wykonana jest nowoczesna butelka termiczna Dafi?
5 lipca, 2019
Pokaż wszystkie
butelka termiczna na wodę

Jeśli nie chcesz się przyczyniać do zaśmiecania naszej planety, bądź też szukasz funkcjonalnego przedmiotu, dzięki któremu będziesz mógł ograniczyć zużycie plastiku wręcz do minimum to koniecznie musisz rozważyć zakup butelki termicznej na wodę. Jeżeli cenisz sobie proste, a zarazem skuteczne rozwiązania, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić miejsce w kuchni to butelka termiczna na wodę będzie idealnym rozwiązaniem. Należy dodać, iż butelka termiczna będzie także Ci służyć jako termos, a także naczynie na wodę. Staje się to możliwe dzięki dodatkowej ściance próżniowej, która zapewnia właściwą izolację.

Chroń Planetę

Jeśli naprawdę zależy Ci na ochronie środowiska, a także zminimalizowaniu toksycznych odpadów to butelka ta sprawdzi się idealnie. Poza tym, zazwyczaj pojemność Twoich kuchennych szafek, plecaka bądź też torebki jest ograniczona. Najlepiej drugie śniadanie nosisz w pudełku, kawę w kubku termicznym, zaś wodę w butelce wielorazowej. Warto zdać sobie sprawę, iż obecnie mniej znaczy więcej. Jeśli więc należysz do osób, które uwielbiają gorącą kawę bądź też orzeźwiającą wodę, idealna będzie dla Ciebie butelka termiczna na wodę. Jeśli na przykład masz spotkanie ze swoim klientem bądź też czeka Cię trening na siłowni – butelka termiczna z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach. Możesz zabrać ją ze sobą praktycznie w każde miejsce. Wystarczy wlać do niej wodę, herbatę, kawę bądź też soki – wlej to, co najbardziej lubisz. Co ważne, wnętrze takiej butelki przy jej regularnym myciu z pewnością nie przesiąknie smakiem ani zapachem płynów, które były w niej przechowywane.

Wielorazowa butelka termiczna ułatwia życie

Butelka termiczna będzie idealna do trzymania w niej zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Występuje ona w wielu różnych rodzajach oraz kolorach – a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dzięki różnym pojemnościach butelki termicznej, z łatwością będziesz mógł ją dopasować do swoich potrzeb. Co ważne, butelka utrzymuje temperaturę przez 24 godziny, jeśli chodzi o zimne napoje, natomiast przez 12 godzin w przypadku ciepłych napojów. Butelki termiczne są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Posiadają one także zakręcany korek, który zapewnia maksymalną szczelność butelki. Artykuł z których zostały wykonane butelki zostały przebadane i są wolne od BPA. Zaleca się ich mycie ręczne, chociaż niektóre można także myć w zmywarce. Taka butelka termiczna z pewnością przyda Ci się w wielu różnego rodzaju sytuacjach.